Avikana

Základ pro každého

I když má každá firma unikátní procesy a potřeby, záčátky digitální transofrmace jsou společné všem. Proto je levnější začít s digitalizační platformou AVIKANA, která přináší soubor základní funkcionalit potřených pro každý start.

Moduly

Digitalizační platforma AVIKANA může obsahovat moduly, které Vám usnadní udržet nově nastolený pořádek ve Vaší firmě. Vyberte si, zda chcete pokračovat s dosavadním osvědčeným software nebo využít prograsivní přístup. Není nic jednoduššího, než si to vyzkoušet nanečisto.

BigData a datové konektory

Základ digitalizační platformy AVIKANA je centrální databáze dat BigData. Jedním z prvních kroků při každé digitální transformaci je zajištění cenralizace dat v BigData a obousměrná komunikace s BigData. To zajistí datové konektory - nejznámější SW jsou již připravené, méně známe lze individuálně napojit.

Data v bezpečí

Bezpečnost Vašich dat je pro nás prioritou. S využitím nejmodernějších šifrovacích technologií a pečlivě navržených bezpečnostních protokolů Vám garantujeme, že Vaše cenné informace zůstanou výhradně ve Vašich rukou, chráněny před neoprávněným přístupem či nežádoucím zneužitím. Zvolte si umístění na vlastním serveru bez připojení k Internetu, cloudy MS Azure, Amazon nebo Google.

——————

 Naše digitalizační platforma je základní soubor funkcionalit,
modulů a aplikací pro začátek digitalizace v každé firmě. 

Jsme mistry integrací

Klientům jsme již naintegrovali stovky externích služeb a díky tomu tak umetli cestu datům potřebným pro správnou komunikaci a chod celé firmy.
​​​

Kompletní seznam integrací

Chytré senzory

V našem inovačním oddělení se zaměřujeme na vývoj drobného hardwaru, IoT čidel a vážících zařízení. Tato technologie přináší efektivní a přesné monitorování, umožňující optimalizaci procesů a zlepšení výkonnosti. Umožněte vašim systémům kontrolovat a automatizovat každý krok ve vašem výrobním procesu nebo logistické operaci. 

Chci digitalizovat

 

Plyn
Detektory LPG, CO2

Barva
Spectrometer

Plamen
Intenzita plamene

Magnetické pole
Hallův senzor

Detekce překážek
IR nebo laser

Vlhkost a teplota
Humidita plynu a povrchu

Rotace
Směr

Zásaditost
pH

Vibrace
Intenzita

Náklon
Úhel náklonu

UV záření
Vlnová délka

Hladina kapaliny
Výpočet objemu kapaliny

 

 

Na oboru nezáleží

Prozkoumejte, jak by mohla digitalizace vypadat ve vašem případě.

Nejste první, nebuďte
poslední

Digitalizace čím dál rychleji proniká do všech oborů bez ohledu na velikost firem. Odpověď na otázku zda digitalizovat i vaši firmu je předurčená. Jde jen o to, jaký postup zvolit a začít co nejrychleji.
 

245  firem

32  oborů

22  let

 

Chci digitalizovat

Provedeme Vás celým procesem

A jak to probíhá? Je to jednodušší, než si myslíte.

 

   Návrh řešení 

Digitalizace zní jako strašák, ale s námi je to mnohem jednodušší. Rádi vás provedeme celým procesem, vyslechneme vaše potřeby, navrhneme optimální řešení, zpracujeme a naimplementujeme. Vy se nemusíte starat o nic dalšího.

   Realizace

Realizace je jednoduchá. Projekty zvládáme realizovat díky modulárnímu platformnímu řešení výrazně levněji a v kratším čase než je tomu v ostatních případech.

   Podpora

Realizací to nekončí. Po implementaci vám nadále budeme poskytovat nepřetržitou podporu. Zůstaneme pro vás spolehlivým partnerem pro řešení dotazů, problémů či nových požadavků. Neomezujeme se jen na údržbu, ale jsme připraveni řešení dále rozvíjet a přizpůsobovat měnícím se potřebám. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

 

Začněte digitalizovat už dnes

Nebo nám dejte kontakt a my se Vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.